Росія вдарила по п'яти АЗС на Харківщині

Уранці в п'ятницю російські безпілотники атакували автозаправні станції, зафіксовані удари на п'яти АЗС у Харківській області.

Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Деталі: Відомо, що на двох з цих станцій — у Слобідському районі Харкова та в Чугуєві — виникли пожежі, які швидко ліквідували підрозділи ДСНС.

Внаслідок вибухів було пошкоджено обладнання заправок, 10 легкових автомобілів та будівлю автомийки.

В результаті обстрілів постраждали двоє чоловіків, 1970 і 1989 років народження. Один з них отримав поранення і був госпіталізований.

На місці події працювали підрозділи ДСНС, медичні працівники та правоохоронці.

Що передувало: Раніше повідомлялося, що 1 травня росіяни атакували, внаслідок чого постраждали четверо людей, серед яких був підліток.