Росія вдарила по п'яти АЗС на Харківщині
Уранці в п'ятницю російські безпілотники атакували автозаправні станції, зафіксовані удари на п'яти АЗС у Харківській області.
Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Деталі: Відомо, що на двох з цих станцій — у Слобідському районі Харкова та в Чугуєві — виникли пожежі, які швидко ліквідували підрозділи ДСНС.
Внаслідок вибухів було пошкоджено обладнання заправок, 10 легкових автомобілів та будівлю автомийки.
В результаті обстрілів постраждали двоє чоловіків, 1970 і 1989 років народження. Один з них отримав поранення і був госпіталізований.
На місці події працювали підрозділи ДСНС, медичні працівники та правоохоронці.
Що передувало: Раніше повідомлялося, що 1 травня росіяни атакували, внаслідок чого постраждали четверо людей, серед яких був підліток.


