Єлізаров: Україна нищить близько 35 тисяч окупантів щомісяця, але може більше, якщо росіяни "наростять темпи" мобілізації

Заступник командувача Повітряних сил ЗСУ полковник Павло Єлізаров повідомив, що наразі Україна щомісяця знищує близько 35 тисяч окупантів. Проте, якщо російська армія посилить набір новобранців, то чисельність втрат серед окупантів може збільшитися. **Джерело**: Єлізаров в "Українській правді" Відповідаючи на запитання, чи наблизилась Україна до мети знищення 50 тисяч росіян щомісяця, Єлізаров зазначив: "В них не вистачає людей. Ми могли б досягати більшого, але, знаєте, важко збирати яблука в саду, де їх уже немає." **Деталі**: Полковник уточнив, що нині російська армія стикається з проблемою нестачі особового складу і їй необхідно "трохи наростити темпи". За його словами, Україна наразі ліквідовує приблизно 35 тисяч окупантів щомісяця: "Якщо вони збільшать потік, то й кількість втрат зросте. Якщо ж діятимуть повільніше, то це буде на рівні 30–35 тисяч." Глава Міністерства оборони Михайло Федоров після свого призначення наголошував на необхідності знищувати 50 тисяч росіян щомісяця на фронті.