Росіяни атакували Запоріжжя, Херсон і Дніпропетровщину: 4 постраждалих

Чотири особи постраждали внаслідок російських атак на міста Запоріжжя і Херсон, а також на території Дніпропетровської області. **Джерело**: голова Запорізької ОВА та голова Дніпропетровської ОВА в Telegram. **Пряма мова Федорова**: "Ворог наніс удар по Запоріжжю... двоє чоловіків, 40 і 45 років, отримали поранення. Обидва перебувають у середньому стані тяжкості, їм надається необхідна медична допомога". **Деталі**: Ще одна особа постраждала в Херсоні. Після 6:00 російські окупанти атакували Корабельний район з безпілотника — 61-річний чоловік, який знаходився на подвір'ї, отримав поранення. "Чоловік отримав контузію, вибухове та закрите черепно-мозкове травми, а також осколкові поранення рук. Наразі він під наглядом медиків. Стан потерпілого середньої тяжкості", — повідомили в Міноборони. Ще один чоловік отримав поранення на Дніпропетровщині. За словами Ганжі, загарбники здійснили майже 30 атак на два райони області з використанням безпілотників та артилерії. "На Нікопольщині обстріляли Нікополь, Марганецьку, Мирівську, Покровську і Червоногригорівську громади. Внаслідок обстрілів постраждали приватні будинки та господарські споруди, один чоловік отримав поранення і був госпіталізований у середньому стані тяжкості", — додав очільник ОВА. У Криворізькому районі під вогнем опинилися Кривий Ріг та Зеленодольська громада — там сталася пожежа, були пошкоджені інфраструктура, приватні домівки та вантажівка.