Сміттєвий полігон палає на Закарпатті

У селі Барвінок під Ужгородом триває ліквідація великої пожежі на сміттєзвалищі. Джерело: Державна служба України. Деталі: Повідомлення про займання надійшло ввечері 26 квітня. Для гасіння вогню були залучені підрозділи з Ужгорода, Чопа та селища Середнє. Після півночі рятувальники вдалося локалізувати загоряння на площі 0,1 гектара. Фахівці використовують безпілотні літальні апарати для моніторингу ситуації. Наразі на місці події працюють 35 осіб та 13 одиниць техніки, включаючи важку техніку комунальних підприємств. У зв'язку з задимленням жителям прилеглих населених пунктів рекомендують тримати вікна зачиненими до повного ліквідування вогню.