Трамп каже, що веде з Зеленським і Путіним "хороші розмови"

Президент США Дональд Трамп повідомив, що веде "позитивні переговори" з президентом України Володимиром Зеленським та президентом Росії Володимиром Путіним. **Джерело**: Трамп поділився цими думками в інтерв’ю програмі "The Sunday Briefing". **Деталі**: Він зазначив, що США "працюють над ситуацією з Росією і Україною" та висловив надію на можливість врегулювати конфлікт. **Пряма мовка**: "Я дійсно спілкуюся з ним (Путіним – ред.) і з президентом Зеленським, і це хороші обговорення". Також Трамп підкреслив тему "ворожнечі між Путіним і Зеленським". Він прокоментував: "Ворожнеча між президентом Путіним і президентом Зеленським – це абсурд. Це божевілля. Ненависть є негативним фактором, коли ти намагаєшся вирішити питання, але, можливо, це станеться". **Що передувало**: Нещодавно Зеленський вказав на те, що війна в Ірані стосується його країни, і існує значний ризик, що зусилля для припинення бойових дій в Україні можуть не відновитися до завершення конфлікту в Ірані. На початку квітня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган анонсував наступний раунд переговорів щодо завершення російсько-української війни. 25 квітня Зеленський під час свого візиту в Азербайджан заявив, що Україна домагається мирних переговорів з РФ у тристоронньому форматі на території Азербайджану.