Один досі в реанімації – Кличко розповів про стан 7 постраждалих внаслідок стрілянини у Києві 18 квітня

Семеро осіб, які постраждали від збройного нападу Дмитра Васильченкова 18 квітня в Голосіївському районі Києва, залишаються в лікарнях; одна людина досі в реанімації. **Джерело**: мер Києва у Telegram. **Пряма мова мерії**: "Семеро постраждалих досі перебувають у столичних лікарнях, шістьом з них медична допомога була надана на місці. Один з госпіталізованих все ще в реанімації, решта переведені до відділень і отримують необхідне лікування". **Деталі**: Він зазначив, що вдалося врятувати маму пораненого 12-річного хлопчика. "Її стан покращився, з нею вже працюють психологи. Стан хлопця, який знаходиться в дитячій лікарні, також покращився, він вже спілкувався з мамою по відеозв'язку", – повідомив Кличко. Також він додав, що депутати вирішили запросити на наступне засідання Київради 14 травня керівників поліції та патрульної поліції столиці, щоби вони надали інформацію про результати розслідування теракту та відповіли на запитання. **Передісторія**: - 18 квітня в Голосіївському районі Києва чоловік влаштував стрілянину, внаслідок якої постраждало кілька місцевих жителів. - За інформацією МВС, зловмисник використовував зареєстровану зброю. - Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко пізніше повідомив, що теракт у Голосіївському районі Києва був зафіксований на диктофон, який використовував стрілець. - Він також зазначив, що... [продовження інформації відсутнє].