Окупанти поранили 4 людей на Дніпропетровщині
Чотири особи отримали поранення внаслідок атак російських військ на Дніпропетровську область.
Джерело: голова обласної військової адміністрації у Telegram
Цитата очільника області: "Четверо людей зазнали поранень. Ворог атакував два райони області майже 10 разів за допомогою безпілотників, артилерії та авіабомб".

Деталі: Зокрема, нападники поранили двох молодих людей віком 16 та 18 років на Нікопольщині. Постраждалі були госпіталізовані в середньо важкому стані.

Ще дві особи отримали поранення на Синельниківщині. 65-річного чоловіка госпіталізували в середньо важкому стані, а 40-річний пацієнт буде лікуватись амбулаторно.


