Окупанти поранили 4 людей на Дніпропетровщині

Чотири особи отримали поранення внаслідок атак російських військ на Дніпропетровську область.

Джерело: голова обласної військової адміністрації у Telegram

Цитата очільника області: "Четверо людей зазнали поранень. Ворог атакував два райони області майже 10 разів за допомогою безпілотників, артилерії та авіабомб".

Зображення з Telegram очільника Дніпропетровської облради Миколи ЛукашукаФото з Telegram очільника Дніпропетровської облради Миколи Лукашука

Деталі: Зокрема, нападники поранили двох молодих людей віком 16 та 18 років на Нікопольщині. Постраждалі були госпіталізовані в середньо важкому стані.

Зображення з Telegram очільника Дніпропетровської облради Миколи ЛукашукаФото з Telegram очільника Дніпропетровської облради Миколи Лукашука

Ще дві особи отримали поранення на Синельниківщині. 65-річного чоловіка госпіталізували в середньо важкому стані, а 40-річний пацієнт буде лікуватись амбулаторно.