Трамп каже, що "виграє війну проти Ірану"

Президент США Дональд Трамп повідомив, що ситуація в Ірані розвивається "дуже добре".

Джерело: повідомлення Трампа в соціальних мережах.

Цитата Трампа: "Я виграю війну (проти Ірану, – ред.), справи йдуть переважно дуже добре, наша армія була на висоті, але якщо слідкувати за фейковими новинами, такими як провальна New York Times, жахлива Wall Street Journal або майже збанкріла, на щастя, Washington Post, можна було б подумати, що ми програємо війну".

Деталі: Трамп вважає, що флот Ірану був повністю знищений. Він зазначив, що Тегеран не має протиракетних і протиповітряних засобів, а "їхні колишні лідери в основному зникли", що "означає зміну режиму".

Також президент нагадав про руйнівну блокаду, яку пообіцяв не знімати "доки не буде укладена угода". Він підкреслив, що в даний час Іран "втрачає 500 млн доларів на день", що, на його думку, "неможливо для виживання навіть у короткостроковій перспективі".

Крім того, Трамп стверджує, що "антиамериканські фейкові ЗМІ бажають перемоги Ірану, але цього не станеться, тому що я керую цим!"

Що відбулося раніше:

  • Раніше Трамп зазначив, що малоймовірно, що буде укладено угоду до завершення його терміна, і підкреслив, що не розблокує Ормузьку протоку до підписання угод.