Трамп анонсував нові переговори з Іраном, який він звинуватив у порушенні домовленостей

Президент США Дональд Трамп оголосив, що його делегація відправляється до Пакистану для нового раунду переговорів з Іраном, якого він звинуватив у порушенні угод.

Джерело: Трамп у соціальних мережах, за інформацією

Деталі: Переговори плануються на понеділок, 20 квітня.

Трамп також навів аргументи, звинувативши Іран у порушенні угод щодо припинення вогню, посилаючись на напади на французькі та британські судна.

Американський лідер оголосив про новий раунд переговорів, що відбудеться в столиці Пакистану – Ісламабаді, куди представники США прибудуть ввечері в понеділок.

Трамп зазначив, що Іран "допомагає" США, перекривши Ормузьку протоку, оскільки, за його словами, Тегеран щоденно втрачає 500 мільйонів доларів, тоді як США "нічого не втрачають".

"Сполучені Штати нічого не втрачають. Насправді, багато суден зараз прямують до США, Техасу, Луїзіани та Аляски для завантаження, завдяки КВІР (Корпус вартових Ісламської революції – ред.), який завжди намагається бути "крутим хлопцем", – написав він.

Трамп також зробив чергові погрози на адресу Ірану, заявивши, що якщо країна не погодиться на мирну угоду, США атакують всі іранські електростанції та мости.

"Ми пропонуємо надзвичайно справедливу угоду, і сподіваюся, що вони її приймуть, адже в іншому випадку Сполучені Штати знищать кожну електростанцію та кожен міст в Ірані. БІЛЬШЕ НІЯКОГО МІСТЕРА ДОБРОГО ХЛОПЦЯ! Вони впадуть швидко, вони впадуть легко", – наголосив Трамп.

Раніше президент США заявив про крайню дату для переговорів з Іраном до середи, зазначивши, що вони мають призвести до укладення угоди про остаточне припинення бойових дій.

Нагадаємо:

  • 18 квітня Іран пояснив блокування критично важливого для експорту нафти маршруту через Ормузьку протоку, вказавши на те, що США не зняли блокаду їхніх портів.
  • 17 квітня міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі повідомив, що відповідно до умов перемир'я в Лівані, прохід для всіх торгових суден через Ормузьку протоку буде заборонено на час припинення вогню.
  • Проте Трамп у відповідь на це оголосив, що блокада іранських портів триватиме "до тих пір, поки угода між США та Іраном не буде виконана на 100%".