Росіяни атакували енергооб'єкт на Чернігівщині: 380 тис. абонентів залишилися без світла
Через нічну атаку російських сил на енергетичну інфраструктуру Чернігівської області без електропостачання залишилися 380 тисяч споживачів.
Джерело:
Дослівно: "О 4:00 внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі. Внаслідок цього знеструмлено 380 тисяч абонентів у містах Чернігів, Прилуки, Ніжин, Славутич, а також у Чернігівському, Ніжинському та Прилуцькому районах".
Деталі: Представники компанії повідомили, що енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи для відновлення електропостачання споживачам.


