РФ вдарила по маршрутці в Херсоні та поранила двох чоловіків в області
Уранці 17 квітня внаслідок російських обстрілів у Новорайську та поблизу Інженерного постраждали двоє чоловіків, 63 і 70 років. Окрім того, окупанти атакували маршрутний автобус у Херсоні.
Джерело: начальник Херсонської МВА
Деталі: Приблизно о 06:00 російські війська відкрили вогонь по Новорайську з РСЗВ, внаслідок чого постраждав 63-річний чоловік. Він отримав уламкові поранення ноги, контузію, а також закриту черепно-мозкову травму. Потерпілого госпіталізували, медики оцінюють його стан як середньої тяжкості.
Через пів години під дроновим ударом опинився 70-річний чоловік, який їхав на велосипеді неподалік Інженерного. У нього зафіксовані вибухова травма та осколкові поранення кінцівок. Лікарі активним чином надають йому медичну допомогу та проводять додаткові обстеження.
Близько 07:00 в Дніпровському районі Херсона окупанти завдали удару по громадському транспорту.

Пряма мова Шанька: "Цього разу під ворожий удар потрапив маршрутний автобус приватного перевізника. За попередніми даними, водій та пасажири не отримали травм."
Нагадаємо: внаслідок російської атаки на Сумщині пізно ввечері 16 квітня.


