Термінал "Роснефти" в Туапсе уразили дрони ССО

Підрозділи Deep-strike Сил спеціальних операцій вразили декілька об'єктів на нафтовому терміналі в чорноморському порту Туапсе, Краснодарського краю РФ.

Джерело: пресслужба ССО.

Деталі: Операція проводилась у співпраці з СБС, СБУ та ГУР.

Нафтовий термінал, що зазнав ураження, належить російській компанії "Роснефть" і є складовою частиною Туапсинського НПЗ. Це підприємство виробляє бензин, дизельне пальне, мазут і нафтохімічну сировину для внутрішнього споживання та експорту.

Українські безпілотники завдали шкоди глибоководним нафтоналивним стендерам, трубопроводам, а також резервуарам морського термінала та Туапсинського НПЗ. На місці пожежа спалахнула з великою інтенсивністю.

Дослівно: "Ураження морської та нафтової інфраструктури супротивника знижує його економічні та логістичні можливості, а також обмежує шанси обходити міжнародні санкції і наповнювати свій бюджет."

Сили спеціальних операцій проводять Deep-strike удари по ворожих об'єктах вглиб території Росії і продовжують асиметричні дії для стратегічного ослаблення противника у війні проти України.

Що передувало: У соціальних мережах поширювалися відео густого диму, що піднімався над НПЗ у російському Туапсе. Місцева влада підтвердила факт атаки безпілотників.