Термінал "Роснефти" в Туапсе уразили дрони ССО
Підрозділи Deep-strike Сил спеціальних операцій вразили декілька об'єктів на нафтовому терміналі в чорноморському порту Туапсе, Краснодарського краю РФ.
Джерело: пресслужба ССО.
Деталі: Операція проводилась у співпраці з СБС, СБУ та ГУР.
Нафтовий термінал, що зазнав ураження, належить російській компанії "Роснефть" і є складовою частиною Туапсинського НПЗ. Це підприємство виробляє бензин, дизельне пальне, мазут і нафтохімічну сировину для внутрішнього споживання та експорту.
Українські безпілотники завдали шкоди глибоководним нафтоналивним стендерам, трубопроводам, а також резервуарам морського термінала та Туапсинського НПЗ. На місці пожежа спалахнула з великою інтенсивністю.
Дослівно: "Ураження морської та нафтової інфраструктури супротивника знижує його економічні та логістичні можливості, а також обмежує шанси обходити міжнародні санкції і наповнювати свій бюджет."
Сили спеціальних операцій проводять Deep-strike удари по ворожих об'єктах вглиб території Росії і продовжують асиметричні дії для стратегічного ослаблення противника у війні проти України.
Що передувало: У соціальних мережах поширювалися відео густого диму, що піднімався над НПЗ у російському Туапсе. Місцева влада підтвердила факт атаки безпілотників.


