Американські військові заявили про черговий удар по судну наркоторговців у Тихому океані

Південне командування США (SOUTHCOM) повідомило про влучний удар по судну, яке "переміщувалося за відомими маршрутами наркотрафіку в східній частині Тихого океану".

Джерело: пост у соціальній мережі Х

Деталі: У дописі йдеться, що Об'єднана оперативна група "Південний спис" завдала смертоносного удару по судну, яке, за інформацією, експлуатується організаціями, що вважаються терористичними.

Дослівно: "Розвідка підтвердила, що судно здійснювало транспортування за відомими наркотичними маршрутами в східній частині Тихого океану та брало участь в операціях, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків.

У результаті цієї операції були знищені четверо наркоторговців, пов'язаних із терористичною діяльністю. Серед військовослужбовців США втрат не зафіксовано."