Днем жалоби оголосили 15 квітня у Дніпрі: 5 загиблих, 27 постраждалих від атаки РФ

Місцева влада оголосила 15 квітня в Дніпрі днем жалоби за жертвами російського удару.

Джерело: мер міста Борис та голова Дніпропетровської ОВА Олександр.

Деталі: У середу на будівлях міської ради та комунальних підприємств буде приспущено державні прапори. Установам, підприємствам і організаціям різних форм власності рекомендовано вивісити державні прапори з чорними стрічками як знак жалоби.

Згідно з даними ОВА, станом на 16:00 кількість постраждалих внаслідок ворожого удару становить 27 осіб. Як повідомлялося раніше,.

22 поранених внаслідок ворожої атаки на Дніпро залишаються в лікарнях, з них 12 перебувають у важкому стані, а решта — у стані середньої тяжкості.

У постраждалих діагностували поранення черевної порожнини, грудної клітини та кінцівок. Багато людей пережили сильний стрес; з деякими вже працює психолог.

Пʼятеро постраждалих отримують амбулаторне лікування.