Росіяни вдарили по адмінбудівлях у Чернігові: двоє поранених
У Чернігові 14 квітня внаслідок атаки російських безпілотників на адміністративні будівлі постраждали дві особи.
Джерело: начальник Чернігівської МВА,
Деталі: Відомо, що окупанти завдали удару по двом адміністративним будівлям у Чернігові.
Один із безпілотників типу "Шахед" влучив в адмінбудівлю в центрі міста, що призвело до вибиття вікон і пошкодження дверей.
Пряма мова: "Станом на цей момент внаслідок вибухів у Чернігові поранення отримали 2 особи: жінка з травмою гомілки та чоловік з ушкодженням руки. Обидва були госпіталізовані".
Деталі: Повітряні сили ЗСУ повідомили про переміщення російських безпілотників у напрямку Чернігова зі сходу.
Що передувало:
Вранці 14 квітня російські окупанти атакували дронами лікарню та цивільний автомобіль у Центральному районі Херсона.


