Росіяни поновили удари по залізниці: на Дніпропетровщині евакуювали 500 пасажирів
Вранці понеділка, 13 квітня, російські окупаційні війська завдали удару по залізничній інфраструктурі у Дніпропетровській області.
Джерело: соціальні мережі """
Дослівно: "На жаль, відновлення атак на залізничну інфраструктуру після відносного спокою не забарилося.
Сьогодні вранці завдяки злагодженій роботі моніторингового центру повітряних загроз і локомотивних бригад "Укрзалізниці" вдалося своєчасно зупинити приміський поїзд і евакуювати пасажирів."
Деталі: У "Укрзалізниці" повідомили, що моніторинговий центр швидко зафіксував повітряну загрозу та оперативно передав інформацію локомотивним бригадам приміських і вантажних поїздів, які перебували в зоні небезпеки.
Приміський поїзд зупинили на найближчій станції, після чого евакуювали близько 500 пасажирів. Локомотивна бригада вантажного поїзда також вчасно покинула кабіну локомотива. Після цього ворог завдав удару поблизу вантажного поїзда.
Зазначено, що завдяки злагодженим діям ніхто з пасажирів і залізничників не постраждав.
Після того, як повітряна загроза відступила, пасажирів повернули до потяга, і він продовжив свій маршрут.
Нагадаємо: Впродовж "великоднього перемир'я", оголошеного лідером Кремля Путіним, російські загарбники скоїли 10 721 напад.


