Трамп заявив, що США починають очищати Ормузьку протоку

Президент США Дональд Трамп оголосив, що Сполучені Штати розпочали "очищення" Ормузької протоки як "послугу" для країн усього світу.

Джерело: Трамп написав про це у своїй соціальній мережі, повідомляє ""

Деталі: Президент підкреслив, що іранські кораблі з морськими мінами "знаходяться на дні моря".

Трамп заявив, що всі повітряні та морські сили Ірану ослаблені, а його ракети та дрони "в основному знищені", зазначивши, що наразі єдине, що загрожує, – це можливість, що корабель може "натрапити" на одну з їхніх морських мін, які, до речі, лежать на дні моря разом з усіма 28 їхніми мінними кораблями.

Пряма мова: "Ми розпочинаємо процес очищення Ормузької протоки як цілковиту послугу для країн усього світу, включаючи Китай, Японію, Південну Корею, Францію, Німеччину та багато інших. Це неймовірно, але вони не мають сміливості чи волі, щоб здійснити цю роботу самостійно".

Деталі: Трамп також додав, що "порожні нафтові танкери з різних країн прямують до Сполучених Штатів для завантаження нафтою".

Що передувало: Раніше Трамп підкреслював важливість Ормузької протоки "".

Крім того, повідомлялося, що Європа може стикнутися з проблемами вже за три тижні, якщо Ормузька протока не буде повністю відкрита.