Командира корпусу зняли після втрати Сіверська

Після швидкої втрати міста Сіверськ на півночі Донеччини було звільнено з посади командира 11 корпусу Сергія Сірченка.

Джерело:

Деталі: Сірченко вранці 11 квітня опублікував повідомлення, в якому подякував своїм підлеглим за співпрацю протягом 500 днів на посаді.

За даними "Української правди", одна з причин його звільнення - втрата міста Сіверськ, за свідченнями військових у зоні відповідальності 11-го корпусу.

Пряма мова Сірченка: "Майже 500 днів на посаді. Не в тилу. Не на папері. На передовій - разом.

Разом з вами. На одному з найзапекліших відтинків фронту цієї війни. Я не був ідеальним командиром. На війні ідеальних не буває.

Бували моменти, коли я тиснув. Помилявся. Мовчав, коли треба було говорити.

Але я точно знаю одне: я ніколи не йшов від вас у бік".

Довідково: За даними УП, ситуація використала густі тумани, що були в Донеччині в листопаді та грудні 2022 року.

Читайте також: