Росіяни атакували енергетику та порти на Одещині: є проблеми зі світлом
У ніч на 10 квітня російські окупанти атакували енергетичну та портову інфраструктуру Одеської області, внаслідок чого виникли проблеми з електропостачанням.
Джерело: голова ОВА та начальник Одеської МВА у Telegram.
Цитата очільника області: "Вночі Одещина знову зазнала масованої атаки ворожих безпілотників на енергетичну та портову інфраструктуру. Пошкодження призвели до перебоїв з електропостачанням. Також були пошкоджені порожні резервуари та обладнання порту".
Деталі: За словами Кіпера, пожежі, які спалахнули внаслідок атаки, були локалізовані. На місцях продовжують працювати всі необхідні служби.
Лисак повідомив, що в Одесі зафіксовано пошкодження інфраструктурного об'єкта.
Обійшлося без постраждалих.


