Морські піхотинці показали окуповані Олешки: "Місто, яке росіяни перетворили на привид"
34-та окрема бригада Морської Піхоти опублікувала відео, на якому зображено окуповане місто Олешки в Херсонській області, яке "росіяни перетворили на привид".
Джерело: 34-та окрема бригада Морської Піхоти в мережі Х
Деталі: У відео представлені кадри зруйнованого міста Олешки, яке було знищене російськими окупантами.
У коментарі до відео, провівши аналогію з фільмом "Інтерстеллар", зазначено: "Місто, яке росіяни перетворили на привид. Тут вже ніхто не перепише сценарій".
Що передувало: Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у кінці березня повідомив, що окуповане місто Олешки знаходиться під контролем росіян.
Нагадаємо: Ще в 2023 році стало відомо, що російські загарбники виселяють мешканців міст і селищ, таких як Гола Пристань в Херсонській області, а їхні домівки використовуються для розміщення російських військових офіцерів або як вогневі позиції.


