"Мадяр": СБС знищили девʼятий ЗРК росіян за девʼять днів квітня
У четвер сили безпілотних систем знищили ворожий зенітний ракетний комплекс "Тор-М1" на тимчасово окупованій території Донеччини.
Джерело: командувач Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр"
Пряма мова: "Від баби з дідом втік, але від Птаха СБС не втік. ЗРК Тор-М1 в ТОТ Донецької... Відстрілювався, як міг…".
Деталі: Командувач повідомив, що це вже дев’ятий зенітний ракетний комплекс, знищений бійцями Сил безпілотних систем протягом дев’яти днів квітня.


