Венс в Будапешті заявив, що приїхав до Орбана, бо ЄС втручається у вибори
Віцепрезидент США Джей Ді Венс повідомив, що приїхав до Будапешта незадовго до парламентських виборів, оскільки вважає "втручання Брюсселя" в цей процес абсолютно неприйнятним.
Джерело: Венс під час свого візиту до Будапешта, як зазначає Telex, висловився таким чином.
На думку Венса, те, що відбувалося під час виборів та передвиборчої кампанії в Угорщині, є "найгіршим прикладом" іноземного втручання. Він підкреслив, що "брюссельські бюрократи" намагалися вплинути на угорські вибори, зокрема, шляхом підвищення цін.
Венс зазначив: "З Віктором Орбаном ми не обговорювали кампанію, а те, що йому потрібно для розвитку країни."
За його словами, американський президент надіслав його до Будапешта за 5 днів до виборів через обурливі факти, які надходять до країни від "брюссельської бюрократії".
Він також відзначив, що лідерство Орбана може слугувати прикладом для всього європейського континенту. Венс додав, що США зроблять усе можливе для переобрання Віктора Орбана.
"Віктор Орбан – найважливіший лідер, коли йдеться про енергетичну безпеку," – підкреслив він.
7 квітня віцепрезидент США Джей Ді Венс прибув до столиці Угорщини.
Раніше в медіа повідомлялося, що метою його візиту до Будапешта є підтримка партії Орбана "Фідес" на парламентських виборах. Згадувалося, що віцепрезидент США підтримує прем'єра Угорщини.


