Росіяни вдарили по податковій інспекції і міськраді на Чернігівщині: вирують пожежі, 5 травмованих

Вранці 7 квітня російські загарбники здійснили атаки на будівлю державної податкової інспекції у центрі Новгорода-Сіверського та на міськраду в Прилуках, що на Чернігівщині, внаслідок чого щонайменше 5 осіб отримали травми.

Джерело: повідомлення начальника Новгород-Сіверської районної військової адміністрації в Facebook.

Цитата Селіверстова: "Близько 09:30 зафіксували влучання ворожого безпілотника (тип наразі уточнюється) у центральну частину Новгорода-Сіверського. Удар торкнувся будівлі державної податкової інспекції, внаслідок чого вибухова хвиля пошкодила фасади сусідніх житлових будинків та приватний автотранспорт".

Деталі: Він також опублікував фотографію будівлі, що горіла.

"Інформація про постраждалих уточнюється. На місці події працюють екстрені служби та правоохоронці", – додав Селіверстов.

За інформацією Суспільного, російські війська також завдали удару по центру Прилук, де прогриміло три вибухи. Після атаки зайнявся другий поверх будівлі Прилуцької міськради.

Доповнено: Згодом Чернігівська ОДА підтвердила інформацію про поранених внаслідок атак. "Вранці російські війська атакували адміністративні будівлі у Новгороді-Сіверському та Прилуках. Після ударів виникли пожежі, рятувальники та інші служби працюють на місці. За попередніми даними, є поранені", – повідомили в ОДА.

Пізніше Суспільне з посиланням на начальника Прилуцької райвійськової адміністрації Володимира Чернова повідомило, що внаслідок атаки у місті щонайменше 5 осіб постраждали, одна жінка – у тяжкому стані.

Зазначається, що загалом відбулося три влучення безпілотників між 10:10 та 10:30. "Один з ударів влучив у будівлю Прилуцької міськради. Ще два – у цивільні об'єкти адміністрації. Попередньо, серед працівників міськради постраждалих немає, але відомо про щонайменше п’ятьох травмованих, зокрема одну особу з опіками у тяжкому стані", – заявив Чернов.