Чоловіків, які в березні напали на суддю у Дніпрі, затримали – поліція
Правоохоронні органи повідомили про затримання групи чоловіків, які в березні вчинили напад на суддю в місті Дніпро.
Джерело:
Цитата поліції: "У ході серйозної спецоперації правоохоронці затримали осіб, причетних до злочину. Це чоловіки у віці від 33 до 36 років."

Деталі: Затриманим висунули обвинувачення за частинами 3 ст. 15, 2 ст. 146 (замах на незаконне позбавлення волі або викрадення особи), 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді) та 4 ст. 296 (хуліганство) ККУ.
Вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває, правоохоронці також встановлюють інших можливих учасників злочину та його замовників," – зазначається в повідомленні.
Поліція нагадала, що напад на суддю стався 13 березня близько 17:00 в Соборному районі Дніпра.
Коли жінка вийшла з автомобіля, на неї напали, після чого злочинці втекли з місця події на машині.
Поліцейські дізналися, що напад був пов'язаний з професійною діяльністю постраждалої.
Були проведені 38 санкціонованих обшуків у Дніпропетровській та Кіровоградській областях за місцями проживання і в автомобілях фігурантів.
Передісторія:
- В березні джерела УП повідомляли, що невідомі на автомобілі без номерних знаків здійснили напад на суддю біля її під'їзду. Жінку вдарили по голові, використавши перцевий балончик. Також постраждав чоловік потерпілої, який намагався перешкодити викраденню.


