Трамп: Ще трохи – і ми легко відкриємо Ормузьку протоку
Президент США Дональд Трамп оголосив, що Сполучені Штати "легко розблокують" Ормузьку протоку, проте для цього знадобиться ще деякий час.
Джерело: "" на основі повідомлення Трампа у соціальній мережі Truth Social.
Деталі: Американський лідер висловив думку, що вважає можливим "легко розблокувати" Ормузьку протоку, єдиний шлях для експорту нафти з країн Перської затоки, але для цього знадобиться ще певний час.
"Ще трохи часу – і ми зможемо без проблем відкрити Ормузьку протоку, забрати нафту і заробити", – написав він.
Напередодні Дональд Трамп також зазначив, що США і закликав інші країни взяти на себе ініціативу для розблокування. Крім того, він висловив думку про Іран.
На засіданні, скликаному Британією для обговорення шляхів розблокування Ормузької протоки, що відбулося 2 квітня, взяли участь .
У п'ятницю стало відомо, що контейнеровоз CMA CGM Kribi французької компанії став першим судном, яке пов'язане із Західною Європою.


