ЗМІ: США втратили над Іраном вже 16 безпілотників MQ-9 Reaper
США зазнали втрат ще двох безпілотників MQ-9 Reaper над Іраном, що підняло загальну кількість втрат до 16 літальних апаратів.
**Джерело:** за інформацією двох американських чиновників.
**Деталі:** Відомо, що американські військові втратили два MQ-9 Reaper поблизу Ісфагана, у центральному Ірані.
MQ-9 Reaper — це безпілотний літальний апарат, призначений для розвідувальних і спостережних місій, але також здатний виконувати точкові атаки.
За інформацією CBS News, MQ-9 легше збити, оскільки вони були розроблені для ведення операцій у зонах, де немає протиповітряної оборони, а не для країн із сучасними ракетними системами.
Вартість MQ-9 Reaper, залежно від модифікації, може перевищувати 30 мільйонів доларів.


