Загорівся на ходу: СБС уразили російський комплекс "Тор" на Луганщині
Сили безпілотних систем вразили зенітний ракетний комплекс "Тор" у Луганській області.
Джерело: пресслужба, УП
Деталі: Українські військові підкреслюють, що влучити в рухому ціль завжди є викликом, а вразити "Тор" на ходу — це вже зовсім інший рівень складності.
Водночас, як видно з опублікованого відео, оператори 9-ї окремої бригади Сил безпілотних систем впевнено впоралися з цим завданням. Операція була проведена у співпраці з Центром глибинних уражень.
Згідно з інформацією УП, цей інцидент відбувся напередодні, 29 березня.
Дослівно СБС: "Результат: "Тор" пошкоджено, протиповітряна оборона противника на цьому напрямку послаблюється, а Сили оборони отримують більше простору для маневрів. #ППОцид триває. Полюємо далі".


