Водій відкрив стрільбу по патрульних в Одесі

У Одесі водій автомобіля влаштував стрілянину по патрульним поліцейським, в результаті чого двоє з них отримали поранення.

Джерело: Патрульна поліція України

Деталі: Інцидент стався під час перевірки документів водія, коли він несподівано відкрив вогонь по правоохоронцях.

Внаслідок стрілянини двоє патрульних отримали вогнепальні поранення та наразі отримують медичну допомогу.

Для затримання стрілка була розпочата спеціальна поліцейська операція.

За інформацією поліції, підозрюваний перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.

На місці події працює слідчо-оперативна група та інші відповідні служби.

У соціальних мережах публікують відео з місця інциденту: