Трамп оголосив Демократичну партію головним ворогом США після "смерті Ірану"

Президент США Дональд Трамп висловив думку, що після "знищення Ірану" найбільшою загрозою для країни є Демократична партія.

Джерело: Трамп повідомив про це у своїй соціальній мережі.

Пряма мова: "Тепер, коли Іран більше не існує, нашим головним ворогом стає радикально ліва, вкрай некомпетентна Демократична партія."

Що було раніше: Раніше Трамп пригрозив, що, якщо Тегеран не відновить свободу судноплавства в стратегічно важливій для глобального експорту нафти Ормузькій протоці, можуть бути негативні наслідки.

Неофіційні джерела повідомили, що Трамп працює над стратегією та що в адміністрації розглядають варіанти дій у Перській затоці, щоб змусити Тегеран відкрити доступ до Ормузької протоки.