У Києві видно дим від масштабної пожежі: горять склади в області
У неділю вдень в Києві з'явився дим від великої пожежі, як пояснили в ДСНС, вогонь охопив складську будівлю в Погребах, що на Київщині.
Джерело: кореспонденти УП, речник ДСНС Києва Павло Петров у коментарі для УП.

Деталі: Пожежа помітна з центру Києва – дим піднімається зі сторони Деснянського району.

Дослівно з ДСНС Києва: "У мережі ширяться чутки про значну пожежу в Києві. Інформуємо: рятувальники столиці наразі залучені до ліквідації вогню у складській будівлі на території області".
"Від ДСНС Києва до гасіння залучена пожежна техніка та особовий склад".

Деталі: Павло Петров, речник ДСНС Києва, у коментарі для УП повідомив, що площа пожежі становить близько 3000 кв. м.
У КМДА також зазначили, що в Деснянському, Дніпровському, Оболонському та Подільському районах столиці можуть спостерігатися задимлення через пожежу на Київщині.
Дослівно КМДА: "Щоб покращити стан повітря, мешканцям цих районів рекомендується зачинити вікна та обмежити перебування на вулиці. Пожежа виникла у складських приміщеннях загальною площею 3000 м². Для ліквідації пожежі залучені рятувальники Києва та області, а також чергують медики".

Оновлено: О 17:08 в ДСНС Київщини повідомили, що в селі Погреби Броварського району сталась пожежа у складській будівлі площею 5500 кв. м. Для гасіння залучені сили за підвищеним ранговим викликом: понад 60 рятувальників та 16 одиниць техніки ДСНС, а також підрозділи місцевої пожежної охорони.
За попередніми даними, загиблих та постраждалих немає. Ліквідація пожежі триває.


