Армія РФ майже 20 разів обстріляла Дніпропетровщину: поранена людина

Протягом ночі російські окупаційні війська здійснили майже 20 атак на Дніпропетровську область, в результаті яких одна особа отримала поранення.

Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Деталі: За словами Ганжі, на Нікопольщині ворог вдарив по райцентру, а також по Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадам. Пошкоджено інфраструктуру, багатоквартирні та приватні будинки, господарські споруди, сонячні панелі і автомобілі.

Крім того, у Синельниківському районі під атаки потрапили Петропавлівська та Миколаївська громади, де виникла пожежа. Одна оселя зруйнована, ще п'ять — сильно пошкоджені.

Дослівно: "За оновленою інформацією, внаслідок вчорашнього обстрілу постраждав 22-річний чоловік. Зараз він перебуває в лікарні в стані середньої тяжкості".

Деталі: Також у Тернівці Павлоградського району зруйнували дачний будинок, а в господарській споруді виникла пожежа. В Софіївській громаді, що на Криворіжжі, пошкоджено інфраструктуру.