Росіяни атакували критичну інфраструктуру Запоріжжя, в місті перебої зі світлом

У суботу вдень російські війська здійснили атаку на критичну інфраструктуру в Запоріжжі, внаслідок чого в деяких районах області виникли перебої з електропостачанням.

Джерело: голова Запорізької ОВА

Деталі: О 16:10 Федоров повідомив, що "росіяни атакують обласний центр", "в місті чуються вибухи, а в одному з районів спостерігається задимлення".

Згодом він уточнив, що атака націлена саме на критичну інфраструктуру області.

"У деяких частинах міста можливі перебої з електропостачанням. У сусідніх будівлях через ворожий удар пошкоджено вікна внаслідок вибухової хвилі. За попередньою інформацією, постраждалих немає", – написав Федоров.