На Харківщині через російський обстріл є постраждалі, знеструмлені та пошкоджені будинки
Ввечері 20 березня російські окупанти завдали масованого удару з використанням КАБ по Ізюмській громаді Харківської області. Внаслідок атаки є постраждалі, знеструмлені будинки та пошкодження споруд.
Джерело: Ізюмська міська військова адміністрація
Деталі: Відомо, що удари були завдані в районі Верхнього Селища.
Дослівно: "Зафіксовані знеструмлення, пошкодження приватних житлових будинків та жертви. Поточні наслідки з'ясовуються".
Що передувало:
У Харківській області 20 березня внаслідок обстрілу жінка втратила нижні кінцівки.


