На Харківщині через російський обстріл є постраждалі, знеструмлені та пошкоджені будинки

Ввечері 20 березня російські окупанти завдали масованого удару з використанням КАБ по Ізюмській громаді Харківської області. Внаслідок атаки є постраждалі, знеструмлені будинки та пошкодження споруд.

Джерело: Ізюмська міська військова адміністрація

Деталі: Відомо, що удари були завдані в районі Верхнього Селища.

Дослівно: "Зафіксовані знеструмлення, пошкодження приватних житлових будинків та жертви. Поточні наслідки з'ясовуються".

Що передувало:

У Харківській області 20 березня внаслідок обстрілу жінка втратила нижні кінцівки.