Сирський: РФ посилила тиск на кількох ділянках і втратила майже 5 тисяч окупантів за 3 дні
Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський повідомив, що російські загарбники посилили натиск на кількох напрямках фронту, але Сили оборони активніше протидіють та відновлюють свої позиції.
**Джерело:** Сирський у
**Пряма мова Сирського:** "Зміна погодних умов призвела до того, що російський агресор посилив тиск на кількох ділянках фронту. Протягом кількох останніх днів число бойових зіткнень перевищує 200".
**Деталі:** Він зазначив, що втрати противника суттєво зросли: лише з вівторка по четвер було знищено приблизно 4 840 окупантів, включаючи вбитих та поранених.
"Активність ворога змушує нас шукати нові асиметричні рішення. Українські війська активно діють, перехоплюють ініціативу та продовжують покращувати свої позиції," – додав головнокомандувач.
Сирський також повідомив, що здійснив робочу поїздку до районів Південної операційної зони, де зустрічався з командуванням угруповання та командирами штурмових і десантно-штурмових підрозділів.
"Ми погодили подальші дії з урахуванням тактики противника і уточнили завдання для кожного підрозділу в зоні відповідальності," – сказав він.
Головнокомандувач також віддав важливі розпорядження щодо посилення забезпечення – боєприпасами, дронами та іншими матеріально-технічними засобами.
Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський зазначав, що українські війська знаходяться на майже тих самих позиціях, що й минулого року.


