Вранці росіяни атакували Сумщину: 3 загиблих та 9 поранених
Внаслідок російських атак на прикордонну територію Сумської області вранці 19 березня загинули троє чоловіків, ще дев'ять осіб отримали поранення.
Джерело: голова Сумської обласної військової адміністрації у Telegram
Деталі: Очільник області повідомив, що російський безпілотник вдарив по Великописарівській громаді, в результаті чого постраждав 62-річний місцевий мешканець, який помер до прибуття медиків.
У прокуратурі Сумської області уточнили, що близько 9:10 російський БпЛА вразив цивільний автомобіль у Ворожбянській громаді, внаслідок чого отримали поранення чоловіки віком 64 і 65 років.

Оновлено: Пізніше Сумська прокуратура повідомила, що близько 10:30 окупанти атакували безпілотниками цивільну інфраструктуру в Хутір-Михайлівській громаді, що призвело до загибелі двох братів — 33 і 37 років. Ще один 54-річний чоловік отримав поранення.
Також голова ОВА зазначив, що вранці 19 березня внаслідок російських ударів загинули 3 людини, а 9 отримали поранення.
Зокрема, в Охтирському районі окупанти атакували молодого чоловіка віком 55 років, який отримав важкі поранення.
Есманьська громада Шосткінського району зазнала атаки керованою авіабомбою, внаслідок чого постраждали чотири особи: чоловіки 69 і 61 років, жінки 50 і 73 років.
У Хутір-Михайлівській громаді також були поранені двоє чоловіків — 54 і 40 років.
Крім того, 19 березня до лікарні доставили 69-річного чоловіка, який отримав поранення два дні тому в Хотінській громаді.


