У Штатах на базі ВПС внаслідок стрілянини загинула людина, ще одна – поранена

Згідно з повідомленнями військових, у вівторок сталася стрілянина на базі ВПС США в штаті Нью-Мексико, внаслідок якої одна особа загинула, а інша отримала поранення.

Джерело:

Деталі: База ВПС Holloman, розташована поблизу Аламогордо на півдні Нью-Мексико, була закрита на карантин через стрілянину, у якій загинула одна людина, а ще одна отримала поранення.

Про це повідомила 49-та ескадрилья Повітряних сил США.

Представники безпеки підтвердили, що зараз база є безпечною, і карантин скасовано.

«Служби екстреного реагування оперативно зреагували на подію, тож наразі немає жодних загроз», — йдеться у заяві.

Імена загиблого і пораненого поки що не розголошені, як і подробиці самого інциденту.

На базі площею близько 240 квадратних кілометрів розташований підрозділ, який підтримує завдання з національної безпеки та здійснює навчання для численних пілотів, згідно з інформаційним ресурсом 49-ї ескадрильї.