В Міненерго хочуть за 2 роки додати 1,5 ГВт для обміну електроенергією з Європою

У українському уряді планують упродовж наступних двох років збільшити потужності перетинів української енергосистеми з європейською принаймні на 1,5 ГВт, що розширить можливості імпорту та експорту електроенергії. Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики, присвяченому четвертій річниці інтеграції України в європейську енергетичну мережу.

Джерела: за інформацією Міністерства енергетики.

Деталі: Відомство підкреслило, що розширення можливостей імпорту та експорту електроенергії з Європою є одним із пріоритетних завдань.

«У наступні два роки ми плануємо додати щонайменше 1,5 ГВт потужностей. Україна прагне стати не лише частиною спільної мережі, а й рівноправним партнером у забезпеченні енергетичної безпеки та потужності всього континенту», – зазначено в повідомленні.

Крім того, у Міністерстві енергетики зазначили, що від часу від'єднання від російської енергосистеми та інтеграції до ENTSO-E, Україна пройшла шлях «від нуля до 2450 МВт імпортної потужності».

Читайте також інтерв'ю з колишнім головою правління компанії "Укренерго" Володимиром Кудрицьким.

Також слідкуйте за новинами про інтеграцію в єдиний енергоринок Європи.