ОАЕ вперше вдарили по Ірану – ЗМІ

Об'єднані Арабські Емірати 8 березня вперше завдали удару по Ірану. **Джерело:** **Деталі:** Зазначається, що метою атаки став іранський опріснювальний завод. На думку Ізраїлю, цей удар є "лише сигналом режиму". Якщо іранські атаки посиляться, існує реальна ймовірність, що "ОАЕ приєднаються до кампанії, навіть якщо в обмеженому обсязі", зазначає видання. **Нагадаємо:** Внаслідок ударів Ірану 28 лютого - 1 березня три людини загинули в Об'єднаних Арабських Еміратах.