ОАЕ вперше вдарили по Ірану – ЗМІ
Об'єднані Арабські Емірати 8 березня вперше завдали удару по Ірану.
**Джерело:**
**Деталі:** Зазначається, що метою атаки став іранський опріснювальний завод.
На думку Ізраїлю, цей удар є "лише сигналом режиму". Якщо іранські атаки посиляться, існує реальна ймовірність, що "ОАЕ приєднаються до кампанії, навіть якщо в обмеженому обсязі", зазначає видання.
**Нагадаємо:** Внаслідок ударів Ірану 28 лютого - 1 березня три людини загинули в Об'єднаних Арабських Еміратах.


