Росіяни поцілили в цивільне судно у Чорному морі, є постраждалі
Російські окупанти здійснили атакувальний удар по цивільному судну під прапором Панами в Чорному морі, внаслідок чого постраждали члени екіпажу, повідомив голова Одеської області Олег Кіпер.
Джерело: в Telegram
Цитата Кіпера: "Увечері 4 березня в акваторії Чорного моря зафіксовано влучання безпілотного літального апарата у цивільне судно під прапором Панами під час його виходу з порту Чорноморська. Судно було завантажене кукурудзою. В результаті атаки постраждали члени екіпажу".
Додаткова інформація: Він зазначив, що постраждалим була надана медична допомога, екіпаж евакуювали.
У ніч на 5 березня агресори також завдали удару безпілотниками по південним територіям Одещини.
"Внаслідок атаки виникла пожежа на території закинутої бази відпочинку. Вогонь охопив дерев’яні будівлі. Частково зруйнована розташована поруч чотириповерхова будівля. Також було пошкоджено цивільний транспорт", – розповів Кіпер.
Він додав, що пожежу вже ліквідували, і в цьому випадку обійшлося без постраждалих.


