У всьому Іраку зникло світло

4 березня в усіх провінціях Іраку сталася відсутність електроенергії.

Джерело: Державне агентство Іраку

Деталі: Міністерство енергетики країни офіційно підтвердило цю інформацію.

Журналісти зазначають, що причина блекауту поки що невідома.

Нагадаємо: Ірак оголосив про можливість скорочення видобутку на приблизно 3 мільйони барелів на добу через переповнені резервуари, якщо криза в Ормузькій протоці триватиме.