Офіцеру, який на Черкащині ставив солдатів на коліна і побив одного з них, оголосили підозру

Працівники Державного бюро розслідувань висунули підозру заступнику начальника штабу військової частини в Черкаській області, який, за інформацією слідства, віддав наказ солдатам стати на коліна та побив одного із своїх підлеглих.

Джерело: інформація з УП

Деталі: За даними слідства, цей інцидент стався під час ранкового шикування. Внаслідок конфлікту офіцер наказав п'ятьом солдатам стати на коліна перед строєм.

Після цього він підійшов до одного з військовослужбовців і завдав йому близько десяти ударів руками та ногами по голові й обличчю. Потерпілого з травмами було госпіталізовано.

На наступний день правоохоронці затримали офіцера та відкрили кримінальне провадження за частиною 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України.

Дослівно: "Офіцеру було вручено підозру у перевищенні влади або службових повноважень військовою службовою особою у воєнний час. Санкція цієї статті передбачає до 12 років позбавлення волі."

Суд обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Деталі: За даними УП, підозрюваний вийшов під заставу.

Крім того, слідчі перевіряють інформацію про можливу причетність офіцера до побиття ще двох військовослужбовців.

Досудове розслідування триває.