Окупанти атакували інфраструктуру Одещини – убили 2 людей
Внаслідок російських атак безпілотниками на промислову та енергетичну інфраструктуру Одеської області в ніч на 23 лютого загинули двоє людей, а ще щонайменше троє отримали поранення.
Джерело: Глава ОВА в Telegram
Цитата очільника області: "Уночі ворог знову здійснив атаки на Одещину за допомогою ударних безпілотників. Під вогонь потрапили об'єкти промислової, енергетичної та цивільної інфраструктури. На жаль, загинуло двоє людей, щонайменше троє постраждали."

Доповнено: Пізніше Кіпер уточнив, що серед загиблих була 20-річна дівчина та чоловік приблизно 45 років.
Постраждалі мають віковий діапазон від 23 до 45 років. Двоє з них перебувають у тяжкому стані.
Деталі: За словами голови ОВА, внаслідок російських атак були пошкоджені виробничі та складські приміщення, адміністративні будівлі, приміщення автомагазину та транспортні засоби.

Крім того, один дрон потрапив у квартиру в багатоповерховому будинку, але не вибухнув.

Пожежі вже ліквідовані рятувальниками. На місцях подій працюють екстрені та комунальні служби, які усувають наслідки атаки.


