Окупанти атакували інфраструктуру Одещини – убили 2 людей

Внаслідок російських атак безпілотниками на промислову та енергетичну інфраструктуру Одеської області в ніч на 23 лютого загинули двоє людей, а ще щонайменше троє отримали поранення.

Джерело: Глава ОВА в Telegram

Цитата очільника області: "Уночі ворог знову здійснив атаки на Одещину за допомогою ударних безпілотників. Під вогонь потрапили об'єкти промислової, енергетичної та цивільної інфраструктури. На жаль, загинуло двоє людей, щонайменше троє постраждали."

Фото ДСНС Фото ДСНС

Доповнено: Пізніше Кіпер уточнив, що серед загиблих була 20-річна дівчина та чоловік приблизно 45 років.

Постраждалі мають віковий діапазон від 23 до 45 років. Двоє з них перебувають у тяжкому стані.

Деталі: За словами голови ОВА, внаслідок російських атак були пошкоджені виробничі та складські приміщення, адміністративні будівлі, приміщення автомагазину та транспортні засоби.

Фото ДСНС Фото ДСНС

Крім того, один дрон потрапив у квартиру в багатоповерховому будинку, але не вибухнув.

Фото ДСНС Фото ДСНС

Пожежі вже ліквідовані рятувальниками. На місцях подій працюють екстрені та комунальні служби, які усувають наслідки атаки.