Окупанти вдарили по енергосистемі Одещини – здійнялися масштабні пожежі
У ніч на 22 лютого російські війська атакували об'єкти енергетичної інфраструктури в Одеській області.
Джерело: ,
Деталі: Рятувальники повідомляють про "значні пошкодження та великі пожежі" внаслідок ударів.
Місцева влада також зазначає про "пожежі на великих площах".

На щастя, потерпілих немає, також немає подробиць щодо місць влучання.
Нагадаємо: У результаті ранкової атаки "Шахедами" 22 лютого в Миколаєві є постраждалі.


