Військовий, який втік зі служби, поранив ножем 2 мешканців у Києві – поліція
Київська поліція повідомила, що 26-річний військовий, який самовільно покинув свою частину, напав на чоловіка та жінку із ножем у Києві; зловмисника затримано.
Джерело:
Деталі: Повідомлення про двох поранених надійшло до Святошинського управління поліції від медиків.
Дослівно правоохоронців: "Правоохоронці з'ясували, що на одній з вулиць до 28-річного киянина підійшов невідомий чоловік у стані алкогольного сп'яніння, який, застосовуючи нецензурну лайку, спровокував конфлікт. Під час подальшої сварки незнайомець вдарив чоловіка ножем у шию та втік. Постраждалого у критичному стані було госпіталізовано".

Деталі: Того ж вечора на сусідній вулиці нападник підійшов до 56-річної киянки й запропонував провести її додому. Біля під'їзду він настирливо наполягав залишитися у неї на ніч, а коли отримав відмову, поранив жінці обличчя.
Підозрюваного затримали оперативно.
"Ним виявився 26-річний місцевий мешканець – військовослужбовець, який служить у СЗЧ. Слідчі пред’явили затриманому підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (закінчений замах на умисне вбивство), а також за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження)", – зазначили в поліції.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Санкції інкримінованих статей передбачають до 15 років позбавлення волі.


