Росіяни вдарили по об’єкту енергетики на Одещині – спалахнула пожежа, люди без світла

У трьох громадах Одеської області частково відсутнє електропостачання через російський удар по енергетичному об'єкту вночі 10 лютого.

Джерело: голова ОВА в Telegram.

Цитата очільника області: "Вночі ворог завдав чергового цинічного удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. На півдні регіону зафіксовано пошкодження енергетичного об'єкта, виникла пожежа. Також пошкоджено адміністративну будівлю."

Деталі: За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.

У той же час, через удар частково знеструмлено населення в трьох громадах області.

Згідно зі словами Кіпера, об'єкти критичної інфраструктури були переведені на резервне живлення від генераторів.

"Триває процес ліквідації наслідків та відновлення електропостачання", – підсумував голова ОВА.