Росіяни вдарили по об’єкту енергетики на Одещині – спалахнула пожежа, люди без світла
У трьох громадах Одеської області частково відсутнє електропостачання через російський удар по енергетичному об'єкту вночі 10 лютого.
Джерело: голова ОВА в Telegram.
Цитата очільника області: "Вночі ворог завдав чергового цинічного удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. На півдні регіону зафіксовано пошкодження енергетичного об'єкта, виникла пожежа. Також пошкоджено адміністративну будівлю."
Деталі: За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.
У той же час, через удар частково знеструмлено населення в трьох громадах області.
Згідно зі словами Кіпера, об'єкти критичної інфраструктури були переведені на резервне живлення від генераторів.
"Триває процес ліквідації наслідків та відновлення електропостачання", – підсумував голова ОВА.


